Focus - fotograf na wesele, fotografia ślubna

fotograf na wesele, fotografia ślubna
Tel. 506-971-098

Księga gości

 • pl Ilona i Adrian 31.08.2013 Czwartek, 24 października 2013, 18:31

  Filmik z naszego ślubu jest bardzo dobry a teledysk na zakończenie świetny;)
  Pozdrawiamy

  #
 • pl Kasia i Przemek 06.10.2012r. Wtorek, 18 grudnia 2012, 11:41

  Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałe zdjęcia i film z naszego Ślubu. Było to dla Nas wyjątkowe wydarzenie w naszym życiu, a świetnie wykonane pamiątki w postaci fotek i video będą mile wspominać ten cudowny czas.

  Pozdrawiamy :)

  Ocena: 5 #
 • pl Mariusz i Monika Niedziela, 9 grudnia 2012, 10:52

  Z całego serca chcemy podziękować za wspaniale wykonany film.
  Dzięki Wam ten Najważniejszy dla Nas dzień w życiu, stał się nie tylko niepowtarzalnym i najpiękniejszym dniem, ale wniósł w nasze serca wiele radości i miłości.
  Ten uwieczniony dzień przypomina Nam, że w tym dniu wkroczyliśmy na Nowa Drogę życia, która jest nowym wyzwaniem dla Nas na co dzień.
  Praca wykonana perfekcyjnie, na piątkę z dużym plusem :)
  Polecamy wszystkim.
  Pozdrawiamy Mariusz i Monika.

  Ocena: 5 #
 • pl M&Ł Świdnik Czwartek, 8 kwietnia 2010, 11:22

  Wielkie dzięki za świetny film :)) wzruszający i rozśmieszający do tej pory :)) extra montaż. serdeczne dzięki, za świetnie zrobiony teledysk z parady motocykli :)) Pełen profesjonalizm, świetnie dopracowany film sprawia, że polecamy wszystkim parom ;))) przepraszamy, że tak długo .... ale te emocje jeszcze nie opadły ;))) POZDROWIENIA

  Ocena: 5 #
 • pl M&W Rogała Piątek, 30 października 2009, 18:08

  Profesjonalne podejście i ogromna kreatywność to chyba najlepsza opinia, jaką mogą wystawić zadowoleni klienci.Film obejmujący przygotowania, błogosławieństwo, ceremonie, zabawę ogląda się z prawdziwą pprzyjemnością wiele razy.Wielki pozytyw za montaż i rewelacyjny dobór muzyki. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani i szczęśliwi że skorzystaliśmy z usług VIDEO STUDIO FOCUS

  Ocena: 5 #
 • pl Martyna i Kamil Środa, 10 grudnia 2008, 09:45

  Jeśli chcecie mieć profesjonalnie zrobiony film z jednego z najważniejszych dni waszego życia to serdecznie polecamy wszystkim kamerzyste Pana Kazimierza! Film z naszego wesela jest super, ekstra jakość, dźwięk, obraz! wszystko jak powinno być ;-) Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy Martyna i Kamil 28.06.2008

  Ocena: 5 #
 • pl Justyna i Michał Sobota, 29 listopada 2008, 16:22

  Witamy Serdecznie!!
  Dziękujemy przesympatycznemu Panu Kazimierzowi za superrr film z tak ważnego dla Nas dnia:) Jednym słowem i z czystym sumieniem można powiedzieć PROFESJONALISTA i to z dużym poczuciem humoru:)))Polecamy wszystkim przyszłym młodym parom, które podczas oglądania chcą się jeszcze raz się pośmiać i dobrze pobawić!!!

  Ocena: 5 #
 • pl Iwona i Krzysztof Czwartek, 11 września 2008, 17:10

  Witamy!!! Mieliśmy przyjemność współpracy z Panem Kazimierzem.Z czystym sumieniem polecamy....naprawdę profesjonalna obróbka filmu. Jesteśmy zachwyceni uwiecznieniem tak wspaniałej dla nas chwili. Pozdrawiamy!

  Ocena: 5 #
 • pl Dorota i Andrzej Środa, 27 lutego 2008, 13:59

  Dziękujemy za wspaniały film z tak ważnego dla Nas dnia, z czystym sumieniem polecamy...pelny profesjonalizm i sympatyczna wspołpraca..pozdrawiamy

  Ocena: 5 #
 • pl zespół Fiesta Środa, 15 sierpnia 2007, 19:32

  pozdrawiamy zaprzyjaźnionego kamerzystę i polecamy go z czystym sumieniem wszystkim młodym parom.Oglądaliśmy filmy w jego wykonaniu i są naprawdę profesjonalne.

  Ocena: 5 #
Średnia ocen: 5

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Jeśli chcesz, możesz wystawić ocenę:

wróć na górę ^