Focus - fotograf na wesele, fotografia ślubna

fotograf na wesele, fotografia ślubna
Tel. 506-971-098

Filmy

Zapraszamy do obejrzenia filmów autorstwa Video-Foto Studio FOCUS. Poniżej prezentujemy przykładowe klipy jakie przygotowuje nasz kamerzysta. Warszawa, Lublin, Zamość – znajdą tu Państwo filmy z wielu polskich miast. Stronę na bieżąco aktualizujemy, w przygotowaniu są już kolejne filmy, które nakręcił nasz kamerzysta. Lublin będzie miejscem akcji kolejnego naszego wideo, które niebawem znajdziecie poniżej

UWAGA !!! Klipy prosimy traktować poglądowo i nie rozciągać na pełny ekran. Dla Państwa wygody zostały one skompresowane w celu szybszego ładowania. Oryginalny film otrzymują Państwo w jakości DVD lub Full HD.

.

Każdy w ekipie Video-Foto Studio FOCUS uważa, że sztuką i wspaniałą przygodą jest filmowanie wesel. Warszawa czy Kraków dojedziemy w każde miejsce w Polsce, by uchwycić i zachować dla Was, najszczęśliwsze chwile życia. Zawsze nim rozpoczniemy wideofilmowanie dużo rozmawiamy z naszymi Klientami, chcemy być pewni, że na filmie idealnie oddamy Wasze nadzieje i uczucia. Dbamy by każdy klip był wyjątkowy i elegancki. Naszym celem jest by wideo, które Wam oddamy stało się wspaniałą pamiątka na długie lata.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli odpowiada Wam nasz sposób na filmowanie wesel (Lublin i Warszawa to główne obszary naszego działania, ale na życzenie Klienta dojeżdżamy wszędzie).

wróć na górę ^